Через інтерес націоналістів мітинг "Успішної країни" міністра-втікача в Кременчуці не відбувся

2 155 0
Через інтерес націоналістів мітинг "Успішної країни" міністра-втікача в Кременчуці не відбувся

Напередодні 1 травня керманич обласного представництва партії «Успішна країна» Андрій Бондаренко закликав жителів Полтавщини підтримати мирну демонстрацію своєї політичної сили, яка мала відбутися біля Крюківської райадміністрації.

«Виходимо 1 травня, о 12:00, до Крюківської районної адміністрації в місті Кременчуці та вимагаємо справедливості разом з нами! 

Ми пройдемо маршем і оголосимо свої вимоги місцевої влади. Разом зможемо більше!» - було зазначено в соцмережах.

Така інформація привернула увагу проукраїнських організацій Кременчука націоналістичного спрямування (Національний Корпус, Майдан Кременчука, Спілка ветеранів АТО), волонтерів та небайдужих кременчужан.

Такий захід було розцінено як антиукраїнський - у стилі зібрань "Українського вибору" кума Путіна Віктора Медведчука, останнє з яких з тріском провалилось у Конотопі через протидію з боку націоналістів.

А відтак було вирішено взяти участь у мітингу та  блокувати опонентів, звинувативши, що дана партія підтримується фінансистом Віктора Януковича Олександром Клименком.

Учора було з'ясовано, що поліцію інформували про проведення заходу саме під стінами мерії, а не Крюківської райадміністрації.

Уже сьогодні зранку у відділі поліції Кременчука повідомили, що організатори мітинг відмінили.

Через це замість мітингу "Успішної країни" фактично відбулося зібрання АТОвців, майданівців та Національного Корпусу. 

 

 

 

Нагадаємо, «Успішна країна» просуває в народі тему дострокових виборів. Лідер партії «Успішна країна» - екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко.  Він був оголошений у міжнародний розшук за підозрою у фінансових махінаціях.

Наприкінці жовтня минулого року Інтерпол зняв із розшуку Клименка та ще двох екс-міністрів – Прем’єр-міністра Миколу Азарова та міністра МВС Віталія Захарченка.

Нині він, імовірно, перебуває в Росії, звідки готує підрунтя для повернення в Україну.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация