Вище професійне училище №7 відвідав начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Залишився задоволеним (фоторепортаж)

1 709 0
Вище професійне училище №7 відвідав начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Залишився задоволеним (фоторепортаж)

Учора, другого березня до Кременчука завітав начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Одним із місць, яке він відвідав був чи не найкращий навчальний заклад професійної освіти в області — Вище професійне училище №7.

Директор навчального закладу Микола Несен провів екскурсію гостю й показав та розповів, чим займаються учні на уроках та які перспективи їх очікують після завершення навчання, а таких, зауважимо, немало. Варто зазначити, що юні дівчата та хлопці відвідують заняття офлайн, адже для їх безпеки в училищі у момент повітряних тривог облаштували хороше укриття.

Микола Несен, презентуючи пану Луніну сучасні майстерні та науково-практичний центр професійної освіти із професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», розповів, що заклад є одним із трьох, де готують електромонтерів. Ця професія, за словами директора ВПУ №7 має великий попит на ринку праці. Звісно, як і всі інші. 

У навчально-практичному центрі учні вдосконалюють практичну підготовку, підвищують кваліфікацію, впроваджують новітні виробничі технології із застосуванням сучасного обладнання, яке ви бачите на фото, а також техніки та інструментів Учні навчального закладу, як відомо, є переможцями та призерами багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів фахової майстерності. Також із приємного те, що вони мають змогу проходити практику на місцях, тобто у самому ВПУ №7 тим самим роблячи його ще кращим. За словами пана Несена, багато приміщень у навчальному закладі зроблені руками молодих людей, які здобувають освіту будівельника.

Наразі учні та педколектив активно допомагають нашій армії - від початку повномасштабного вторгнення вони передали на фронт десятки буржуйок і незліченну кількість будівельних скоб.

Після екскурсії по учнівським, так би мовити, платформам Дмитру Луніну показали навісне футбольне поле, яке таке одне на Полтавщині й коштує 60 тисяч доларів, а також відомий у місті Музей військової історії.

Директор музею Володимир Поляков показав начальнику ПОВА, снаряди та те, що залишається від окупантів, форму бійців, залишки ракет, а стелу присвячену трагічній події, яка сталася 27 червня 2022 роки, коли російська ракета влучила в ТЦ "Амстор" і забрала життя понад двох десятків людей. За словами Володимира Полякова, четверо із загиблих колись були учнями даного вищого професійного училища.

Наостанок Лунін подякував за організацію навчального процесу й стан закладу керівнику ВПУ №7 Миколі Несену, а також наголосив, що училище є найкращим професійним закладом в регіоні, серед тих які маються на балансі області. 

Начальник Полтавської ОВА зазначив, що вони з директором проговорили питання стосовно підтримки училища й він має бачення, що треба закладу. Лунін також анонсував, що повернеться до Кременчука задля того, щоб передати до музею ВПУ куплений ним нещодавно на аукціоні предмет із пам'ятними написами від бійців.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация