Кохання переможе: як кременчужани реєстрували свій шлюб у День Святого Валентина (фоторепортаж)

896 0
Кохання переможе: як кременчужани реєстрували свій шлюб у День Святого Валентина (фоторепортаж)

Сьогодні усі закохані відзначають своє неофіційне свято – День Святого Валентина. 14 лютого в Україні деякі ДРАЦСи працювали за подовженим графіком в рамках акції «Кохання поза часом».

У період повномасштабної війни ідея дещо змінилась, хоча традиція щодо часу залишилась незмінна – зараз українці реєструють шлюб під гаслом «Кохання переможе». Так закохані доводять, що навіть попри те, що російська армія щоденно атакує Україну, народ зломити неможливо.

У кременчуцькому ДРАЦСі сьогодні галасливо – наречені та їхні родичі, які схвильовані важливою в їхньому житті подією, поспішають зареєструвати шлюб, поки не оголосили повітряну тривогу.

Юрій і Ольга кажуть, що одружитися на День всіх закоханих планували ще до Нового року і вже у грудні приїхали до ДРАЦСу, щоб подати заявку. Проте працівники їм відповіли, що реєстрація починається через місяць. Заявку вдалося подати лише з другого разу та без повітряних тривог, додає Ольга.

Разом пара вже рік, а пропозицію Юрій зробив у кафе – для Ольги це було неочікувано, розповідають молодята.

Максим і Карина познайомилися п’ять років тому в одному з магазинів Кременчука. Дівчина працювала касиром, тож так і почалась історія кохання, каже Максим.

«Пропозицію зробив на її день народження», - зазначає наречений.

Керівник відділу ДРАЦС у Кременчуці Валентина Борщ каже, що перша реєстрація сьогодні розпочалась майже одразу після початку робочого дня – приблизно о 8:30. Станом на 12:00 вже вісім кременчуцьких закоханих встигли зареєструвати свій шлюб.

За її словами, за час повномасштабної війни кількість пар, які бажали узаконити своє кохання, збільшилась, якщо порівнювати з попереднім роком. У перші дні повномасштабного вторгнення багато військових приїжджали з фронту, щоб одружитися.

Як зазначила Борщ, у відділі безкоштовно можуть зареєструватися військовослужбовці та пільговики згідно з Декретом від Кабміну. Зареєструвати свій шлюб кременчужани можуть до 20:00.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация