До студентів Кременчука завітали Probass & Hardi з благодійним концертом (фоторепортаж)

504 0
До студентів Кременчука завітали Probass & Hardi з благодійним концертом (фоторепортаж)

Дев'ятого грудня у Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського відбувся благодійний концерт від Probass & Hardi. Музиканти виступали в рамках благодійного туру університетами України. 

Хоч сам концерт відбувся із затримкою через повітряну тривогу, усім присутнім це не зіпсувало настрій і ті, хто був досить терплячим, дочекалися кременчуцьких музикантів. Лідер гурту Артем, DJ Probass, наголосив, що ідея влаштувати для студентів України концерти в їх університетах виникла не просто так. Більшість проукраїнських протестів та мітингів, які масово розгорталися в країні, починалися зі студентських рухів. Прикладом стали Революція на граніті та Революція гідності, тож зараз також необхідно підтримати молодь у патріотичному настрої, розповів Артем. 

 

"Я хочу сказати, що те, що зараз взагалі роблять українці — це неймовірна історія, те що роблять ЗСУ — взагалі, дякувати їм за те, що ми можемо тут просто дихати", — сказав Probass.

 

Музиканти виконали свої популярні треки, такі як: "Козаки йдуть" та "Доброго вечора". Присутні також почули зовсім нові пісні, які ще ніде не публікувалися. Сингл "Нація", який гурт обіцяв випустити у січні, має меседж: "Нація — це захист". Окрім того, в стінах КрНУ показали кліп на пісню "Палає", який записали спільно зі співачкою ЮЮ. Через війну зйомки відео затягнулися, тож гурт отримав його лише вчора. 

Програма Плюс звернулася до організаторів щодо суми зібраних коштів з концерту у Кременчуці. Проте нам відповіли, що загальну кількість донатів будуть підраховувати вже у самому кінці туру, а результат масштабної благодійної акції опублікують в соцмережах.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация