У Кременчуці відкрилась виставка воєнних та патріотичних робіт від 30 художників з України (фото)

923 0
У Кременчуці відкрилась виставка воєнних та патріотичних робіт від 30 художників з України (фото)

Вчора, 14 жовтня, у Кременчуці відбулося відкриття нової виставки «Під Покровою. Захисникам України присвячується». Її організувала Кременчуцька художня галерея спільно з місцевою художницею Зоряною Дашко.

На експозиції представлені роботи від 30 митців зі всієї України — від Харкова і Києва до Кременчука і Полтави. Виставка об‘єднала витвори мистецтва, виконані у різних видах. Так, відвідувачі побачили живопис, колажі, фігурки, ляльки, кераміку і філателію. Окрім того, сама виставка відкрилась з поетичної інсталяції від народного театру «Арлекін». Після літературного початку, місцевий музичний гурт виконав кавери на відомі українські пісні.

Усі роботи, які представлені на експозиції, пов‘язані воєнною та патріотичною тематикою. Як зазначила директорка галереї та кременчуцька художниця Оксана Бойко, витвори митців відкривають емоційний світ людей у період війни.

Виставка триватиме до 13 листопада. Усі охочі можуть завітати до Кременчуцької художньої галереї за адресою вул. Коцюбинського, 4. Працює з середи до неділі, а години її роботи: 10:00-16:00.


Читайте також: Art of War: у Кременчуці відкрили нову виставку робіт, створених у період повномасштабної війни (фото)Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация