Від чуттєвих танців до запальних та патріотичних треків: у Кременчуці виступав рок-гурт "Kozak System" (фоторепортаж)

1 232 0
Від чуттєвих танців до запальних та патріотичних треків: у Кременчуці виступав рок-гурт "Kozak System" (фоторепортаж)

26 вересня у Придніпровському парку відбувся концерт від рок-групи «Kozak System». Київські музиканти змогли зібрати біля сцени чималий натовп – від малечі до кременчужан поважного віку. Захід відбувався до Благодійного Дня Кременчука, тож містяни жертвували кошти на допомогу ЗСУ.

Так, музиканти розпочали концерт з пісні «Подай зброю». Кременчужани мали змогу почути такі хіти, як «Біля тополі», яку виконали разом з дітьми, «Хто, як не ти», «Маніфест» та інші. Окрім своїх авторських пісень, рок-музиканти виконали кавер «Ой у лузі червона калина» та переспівали трек «Три слова».

Під час виступу лідер групи Іван Леньо закликав кременчужан допомагати українським захисникам, бо кожна задоначена гривня – це одна мертва русня, повідомив соліст.

«Ми мусимо цю війну виграти. Ця війна – це або ми їх… або ми їх», - підкреслив музикант, і кременчужани підтримали його слова бурхливими оплесками.

Пісню на слова Василя Симоненка «Не моя» Іван Леньо присвятив українським жінкам та поділився історією, яка з ним трапилася за кордоном. Так, після виступу «Kozak System» в Польщі до нього підійшла жінка, яка у сльозах розповіла з чим вона зіткнулась під час війни. Жінка виховувала чотирьох синів, двоє з них загинули на Азовсталі, третій застрелився у полоні росіян. Разом зі своїм 14-річним сином вона виїхала до Польщі. Її чоловік наразі воює на боці окупантів.

Під час виконання цієї пісні лідер групи запросив на сцену кременчуцьку волонтерку Маргариту Туаєву, і вони вже разом в обіймах потанцювали під цю чуттєву композицію.

Концерт завершили виконанням гімну України, до якого долучилися і кременчужани. Також після виступу відбувся аукціон, на якому розіграли два лоти. Картина від кременчуцької художниці Оксани Бойко пішла з під молотка за три тисячі гривень. Другий лот, прапор України з автографами від усіх учасників гурту, віддали за п’ять тисяч гривень.

Наразі скільки було зібрано коштів з концерту – невідомо. Програма Плюс звернулась до гурту з цим питанням, але на момент виходу матеріалу поки відповідь не отримала.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация