"Я вишивала цю сорочку 25 років": у художній галереї Кременчука відкрилась персональна виставка майстрині Наталки Роми (фоторепортаж)

761 0
"Я вишивала цю сорочку 25 років": у художній галереї Кременчука відкрилась персональна виставка майстрині Наталки Роми (фоторепортаж)

24 серпня у художній галереї Кременчука відкрилась персональна виставка «Орнамент долі» майстрині художньої вишивки Наталки Роми.

Виставку Наталка присвятила своїй родині – жінкам по материнській лінії, бо «саме від них мені передалося те зернятко любові до рукоділля», повідомила Рома.

На експозиції майстриня детально зупинялась на деяких своїх роботах. Так, наприклад, мисткиня показала вишиванку, яку робила 25 років. Робота виготовлена на тканині маркізет. Наталка у 2018 році перемогла з цією вишиванкою на конкурсі «Вишитий Кременчук».

Окрім того, майстриня навіть продемонстрували свій витвір на собі. Так, Наталка прийшла у авторській вишиванці «Червона калина». За словами мисткині, свою роботу вона присвятила усім загиблим від російської агресії в Бучі.

Нагадаємо, що Наталка Рома – одна з організаторів мистецько-культурного вишивального проєкту "З Григорієм Сковородою в серці".


Читайте також: У бібліотеці в Кременчуці присвятили день Григорію Сковороді: грали на бандурі та вчили вишивати


Виставка триватиме до 11 вересня. Усі охочі можуть завітати до Кременчуцької художньої галереї за адресою вул. Коцюбинського, 4. Працює з середи до неділі, а години її роботи: 10:00-16:00.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация