Запальний Probass, кавери та рок: у Кременчуці відбувся благодійний концерт (фоторепортаж). Доповнено

458 0
Запальний Probass, кавери та рок: у Кременчуці відбувся благодійний концерт (фоторепортаж). Доповнено

Вчора, 14 серпня, у Кременчуці відбувся благодійний концерт на підтримку українських військових. Відкрили захід Гімном України, а ведучий наголосив про важливість підтримки ЗСУ. Концерт розпочався з виступів кавер та рок-груп, які також виконали українські хіти: Wellboy «Вишні», Kalush Orchestra - Stefania, а також треки гурту «Океан Ельзи» та інше.

Перед виступом діджея Probass провели аукціон, де розіграли три конверти з марками та картину. Кожен лот продали у понад тисячу гривень.

Артем Ткаченко Probass запалював сцену в прямому сенсі цього вислову – без спецефектів не обійшлося. Виконав 12 своїх треків, серед них – хіт PROBASS ∆ HARDI «Доброго вечора». Також під час виступу діджей запросив на сцену військових, яких зустріли гучними оплесками. Люди дякували захисникам.

Наразі офіційно скільки зібрали коштів з концерту – невідомо. Проте люди стверджують, що сума перевалює за декілька десятків тисяч гривень.

"Програма Плюс" публікує нижче яскраві моменти із заходу.


Доповнено:

Як стверджують організатори, на благодійному концерті зібрали приблизно 105 625 гривень та один медіатор для гітари.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация