«Тіні НЕзабутих предків»: у Кременчуці відбулась вулична виставка, присвячена Дню вишиванки

202 0
«Тіні НЕзабутих предків»: у Кременчуці відбулась вулична виставка, присвячена Дню вишиванки

19 травня в Україні щороку традиційно відмічають День вишиванки. В цей день українці та всі охочі одягають вишиванки, а соціальні мережі наповнюються фотографіями із усміхненими людьми у традиційному одязі.

У Кременчуці містяни також відмічають День вишиванки. Зокрема, бібліотекарі влаштували виставку «Тіні НЕзабутих предків», присвячену традиційному одягу українців. Перехожі могли побачити старі фотокартки, одяг українців минулого століття та книжки про вишиванки. Назва виставки – символічна, говорить Інна Хмелик, завідувачка відділом обслуговування користувачів. Читачі відгукнулись на прохання бібліотекарів і подарували фотокартки з вишиванками своїх родичів.

«Зараз в Україні йде війна, тож наразі дуже важливо пам’ятати та знати, хто ми, звідки ми, наше коріння. Якщо ми пам’ятатимемо своїх предків, то нація буде жити», - наголошує Хмелик.

Окрім того, відвідувачі виставки побачили вінтажні фотографії старого кременчуцього ательє з 1907 року. Такі фото – є раритетними й цінними. Одежа та вишиванки на виставці – реліквії від бабусів та дідусів кременчужан.

Всі охочі можуть доєднатися до наступних акцій та виставок за адресою: вул. Соборна, 11. Бібліотека працює щодня, крім п’ятниці та суботи. Години роботи - 9:00-17:00.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация