У Кременчуці нагородили рятувальників, які ліквідовували наслідки від ворожих обстрілів на інфраструктурах міста (фоторепортаж)

452 0
У Кременчуці нагородили рятувальників, які ліквідовували наслідки від ворожих обстрілів на інфраструктурах міста (фоторепортаж)

Сьогодні, 28 квітня, у Кременчуці відбулося нагородження 129 рятувальників, які ліквідовували наслідки ворожих обстрілів. Вручали грамоти, подяки, медалі та троянди для рятувальниць.

Перед заходом, у журналістів випала нагода поспілкуватись з рятувальниками. Працівники Кременчуцького ГУ ДСНС поділилися своїми емоціями та думками з місця подій. Розповіли, що було тривожно на душі та хвилювались за свої сім’ї, проте далі виконували свої обов’язки. Також повідомили, що робота у воєнний час продовжується як і до повномасштабного вторгнення РФ і майже нічим не відрізняється, міняються лише обставини.

Перед нагородженням офіційні представники влади та керівництво ГУ ДСНС України у Полтавській області подякували рятівникам за роботу та за їх героїзм в ході ліквідації наслідків від російських ракетних ударів.

«Поряд із Збройними Силами України, наші рятувальники ДСНС – це справжні герої. Їх подвиги це акт самопожертви, коли ти під атаками ворога рятуєш людей», - каже голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация