Джамала та кримські чебуреки: в кременчуцькій художній галереї відбулися дві виставки «Крим – це Україна»

1 916 0
Джамала та кримські чебуреки: в кременчуцькій художній галереї відбулися дві виставки «Крим – це Україна»

Вчора, 16 лютого, відкрилися одразу дві виставки під однією назвою «Крим – це Україна». Вони присвячені історії та культурі кримсько-татарського народу, півострова взагалі та у складі України, а також відзначенню 26 лютого Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

На філателістичній виставці представлені марки та листівки, які пов’язані з кримсько-татарською тематикою. Наприклад, на марках, що були випущені 2014 року, можна побачити історію кримських татар: танок «Хайтарма» чи дюрбе перших кримських ханів. Остання випущена марка присвячена кримським чебурекам. Також є марки та листівки із зображенням пейзажів Криму, різних кораблів, пам’яток та навіть співачки Джамали.

На художній виставці можна ознайомитися з роботами багатьох митців. Тут представлені твори Наталії Юзефович, Оксани Бойко, Миколи Анісімова, Віктора Шингура, Надії Шацило, Ірини Дзюби, Євгена Жигарєва, Володимира Кириловича. Тематика їхніх картин також пов’язана з півостровом. Художникам вдалося передати неймовірно захоплюючі краєвиди Криму.

Виставка «Крим – це Україна» відкрита до 27 лютого в Кременчуцькій міській художній галереї (вул. Коцюбинського, 4).

До слова, 26 лютого - пам'ятна дата, день проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України та проти проведення позачергової сесії Верховної Ради Криму.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация