У бібліотеці в Кременчуці присвятили день Григорію Сковороді: грали на бандурі та вчили вишивати

1 336 0
У бібліотеці в Кременчуці присвятили день Григорію Сковороді: грали на бандурі та вчили вишивати

Сьогодні, третього лютого, у філії №2 Кременчуцької центральної бібліотеки був представлений мистецько-культурний вишивальний проєкт "З Григорієм Сковородою в серці".

Організатор Наталя Рома розповіла про свій проєкт: чому і як рушник пов’язанний з відомим філософом та мандрівником Полтавщини, символізм та значущість реліквії для українця. Рушник уже побував у Решетилівці, до його створення долучився і Кременчук. Кожен учасник заходу зміг спробувати свої сили у вишиванні. Таким чином, організатори в кінці проєкту представлять спільно вишитий рушник.

Також на заході був виконаний твір «Всякому місту – звичай і права» на бандурі. Працівники бібліотеки підготували цікаву інформацію про Григорія Сковороду як про особистість, про його літературну і творчу діяльність.

Нагадаємо, що Григорій Сковорода - український філософ-містик, поет, педагог. Мав значний вплив на сучасників і подальші покоління своїми байками, піснями, філософськими творами, а також способом життя, через що його називали «Сократом». Третього грудня 2022 року Григорію Сковороді виповнюється 300 років.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация