У художній галереї Кременчука відкрилася виставка "Барвисте полотно життя" вишитих картин. ФОТО

1 216 0
У художній галереї Кременчука відкрилася виставка "Барвисте полотно життя" вишитих картин. ФОТО

У п’ятницю, 10 грудня в міській галереї Наталії Юзефович відбулося відкриття чутливої та дуже красивої виставки вишитих картин кременчуцької майстрині Ніни Калашникової "Барвисте полотно життя".

Це перша виставка пані Ніни у Кременчуці, в галереї представлена 61 картина майстрині й це далеко не всі її роботи, більшість знаходяться в приватних колекціях не лише в Україні, а й за кордоном, частину жінка просто подарувала рідним, друзям, знайомим.

Лікар за освітою, але вишивальниця за покликом душі, саме так можна сказати про кременчужанку Ніну Калашникову. Вишивати почала ще з дитинства, але більш серйозно зайнялася цим ще 30 років тому.

За словами майстрині, більшість вишитих картин – малюнки, взяті з іноземних журналів, або ж вишиті репліки відомих на увесь світ мальованих картин художників.

"Мені подобалось вишивати те, що мені до душі. Зараз, звичайно вже підводить зір, але я щаслива, що будучи на пенсії в мене є хобі", - зауважила майстриня.

У більшості картин – своя історія й певні спогади, пов’язані з життям майстрині. На виставці були представлені й кілька старих робіт, які припали до душі багатьом відвідувачам. Також для наймолодших створили такий собі куточок малечі, з різними цікавими казковими персонажами й навіть, пані Ніна показала гобелен, який вишивала ще для своїх маленьких онуків, які вже дорослі й також прийшли підтримати бабусю на її першій виставці.

Виставка "Барвисте полотно життя" буде відкрита для всіх охочих до 16 січня 2022 року.

Картинна галерея Наталії Юзефович знаходиться в Крюкові по вул. Космічній, 9 й працює щодня з 10:00 до 16:00 крім понеділка.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация