У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО

2 754 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО

Сьогодні, 24 вересня, в краєзнавчому музеї Кременчука відкрилася виставка, присвячена давнім пожиткам нашого міста, й усього, що з ним пов’язано.

"Дніпро – простір життя" – саме під такою назвою в кременчуцькому музеї зібрали багато цікавих експонатів, які символізують зародження міста, його життя крізь століття.

Також там представлені й цікаві знахідки, які в музей приносять самі кременчужани, от, наприклад, Дмитро Крамаренко подарував музею пожитки давніх жителів Кременчука, амулети, дзвіночки, частинки давнього посуду й знарядь праці. Ці всі речі він збирав разом зі своїм братом Володимиром, вони вдома мають власну колекцію, адже займаються аматорськими розкопками доволі довгий час і з радістю віддають більшість речей у музей.

Як розповіла пані Ірина Соколова, заступниця директора з наукової роботи музею, працівники намагалися відновити й показати, як жили люди раніше, що їли, як працювали й будували першу переправу до правого берега Дніпра, як використовувалися дари річки і яка живність там водилася, яким було старе місто.

До речі, якщо хтось із кременчужан має щось цікаве до цієї великої експозиції, то працівники музею чекають на кожного, адже разом можна зібрати історію, яку зможе побачити кожен.

Виставку точно встигнуть відвідати всі, адже експозицію не прибиратимуть майже пів року, бо дуже хочуть, щоб якомога більше містян її побачили. Також для кожного будуть проводити особисті екскурсії й розкажуть багато цікавого.


Кременчуцький краєзнавчий музей працює щодня, з 9:00 до 16:30, крім середи.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация