"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО

2 471 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО

Сьогодні, 23 вересня, в галереї Наталії Юзефович представили збірну виставку живопису і графіки від 15 авторів під найменням "Від минулого до майбутнього".

Експозицію присвятили 450 річчю заснування міста, й представлені там були 36 картин місцевих митців, більшість яких також були присутніми на відкритті.

"Учасники виставки мають різну освіту, вік, вподобання, тематику і стиль живопису, але їх поєднує любов та повага до рідного міста та його мешканців", - розповіли працівники галереї.

Серед робіт можна було впізнати багато місцевих споруд, які на жаль не дожили до нашого часу, от як зруйнований храм, перебудований залізничний вокзал або панорама старого Крюкова – усе це назавжди залишиться вкарбоване в картинах художників.

Кожен митець має своє бачення Кременчука, тому на виставці вирує справжнє різноманіття вуличок і найвідоміших будівель міста, як старих, так і нових.

А також, крім споруд, деякі художники представили портрети відомих кременчужан, які колись прославили наше місто.

Виставка картин "Від минулого до майбутнього" в міській галереї буде представлено для усіх охочих аж до 31 жовтня.


Картинна галерея Наталії Юзефович розташована за адресою: вул. Космічна, 9 і працює щодня, крім понеділка – з 10:00 – до 17:00.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация