У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж

2 140 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 6 вересня, у Кременчуцькому краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки, присвяченої Дню фізкультури і спорту, який в Україні щорічно відзначається в другу суботу вересня.

За словами завідувача експозиційного відділу Вікторії Ширай, на виставці можна спостерігати медалі, грамоти, відзнаки та речі, які належать кременчуцьким спортсменам за 30 років досягнень у спорті.

Благодійники передали до музею залізні медалі й інші нагороди, наприклад, на виставці представлений гімнастичний купальник, у якому виступала уродженка Кременчука – Світлана Рудалова на клубному чемпіонаті з художньої гімнастики в Італії, а також спортивний чоловічий костюм члена Кременчуцького Клубу любителів бігу Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, тенісна ракетка і боксерські рукавички.

До речі, кременчуцькі спортсмени можуть принести на виставку свої нагороди, їх фото чи копії з автографами, щоб зберегти навіки в історії Кременчука свій внесок у культуру спорту.

Відвідувачі матимуть змогу побачити на виставці купу речей, що належать спортсменам, які представляють Кременчук у різних видах спорту, серед них: футбол, бокс, мотокрос, верхова їзда, настільний теніс, художня гімнастика, легка атлетика, гірський та велотуризм.


Виставка буде доступна для відвідувачів до 21 вересня, вхід – вільний. Музей працює з 9:00 до 14:30.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация