Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО

2 126 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО

Сьогодні, 1 липня, у Придніпровському парку проходило святкування ювілею Кременчуцького льотного коледжу, відкриття меморіалу, а також випускний курсантів КЛК.

Коли закінчилась урочиста частина святкування, всіх присутніх запросили подивитися тренувальні, планові та аеровізуальні польоти різних організацій України, де у складі екіпажів були випускники Кременчуцького льотного коледжу різних років.

 

Читайте також: Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО  

 

Дійство можна було спостерігати з набережної Центрального пляжу. Багато дітей та дорослих в очікуванні видивлялися гвинтокрили та літаки. Десь об 11:30 з'явився на горизонті перший літак. Він, маневруючи над Дніпром, показував різні трюки. Кременчужани стояли біля парапету та захоплено спостерігали за цим видовищем.

Літак покружляв біля центрального пляжу й полетів. Але майже одразу після нього прилетів вертоліт, який був розмальований у стилі мілітарі. Він також виконував різні маневри та заворожував своїми рухами містян.

Слідом за ним показалися на горизонті три гвинтокрили. Два з них тільки пролетіли вздовж Дніпра. Один покружляв над річкою, а потім висадив на острів двох чоловік завдяки тросу. Таким чином показали кременчужанам, як здійснюється рятувальна місія.  

Кожен присутній був у захваті і спостерігав за цим, затамувавши подих. Хоч дійство проходило недовго, проте залишиться у пам’яті містян назавжди, бо такого Кременчук давно не бачив.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация