Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО

1 513 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО

Сьогодні, 1 липня, у Придніпровському парку відбулося урочисте відкриття меморіалу «Слави вертольотчикам», а також перший випуск курсантів Кременчуцького льотного коледжу (КЛК) у складі поліцейського вишу МВС України, який так символічно співпав з 60-річницею заснування КЛК.

Сам захід розпочався о 10 годині ранку. На ньому були присутні не тільки випускники та працівники закладу, а й запрошені гості: представники МВС України, органи державної влади та місцевого самоврядування, меценати і ветерани.

Розпочалося дійство з чудової гри духового оркестру та відкриття меморіалу. Під час святкування ведуча запрошувала на імпровізовану сцену працівників коледжу та курсантів, щоб нагородити їх грамотами та подяками за певні заслуги у навчанні та роботі.

Вручали ці нагороди запрошені гості. Першим привітав усіх присутніх заступник міністра МВС України Сергій Гончаров. Згодом приєдналися до привітань ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швец, губернатор Полтавщини Олег Синєгубов, начальник поліції Полтавщини Іван Виговський та інші.

Всі вони побажали курсантам подальших успіхів в навчанні та роботі, щоб вони стали професіоналами своєї справи, допомагали людям та прославляли свою альма-матер. 

Крім нагородження, був чудовий виступ вокалісток, під час якого студенти випустили в небо жовто-блакитні кульки.

Варто зазначити, що мінусом цього дійства було те, що всі присутні стояли під палаючим сонцем упродовж кількох годин. Якщо, наприклад, студенти якось могли витримати, то ветеранам було вкрай важко, зважаючи на вік. На щастя, постійно ходила та стежила за всіма медпрацівниця, яка у разі чого могла б допомогти.

Загалом цього року Кременчуцький льотний коледж має 176 випускників, з яких 28 – виявили бажання продовжити роботу в структурі МВС України, з них 6 курсантів-пілотів продовжать службу в Національній гвардії України.

Один зі студентів розповів, що дійсно планує після навчання піти працювати, бо його вже запросили до прикордонної служби. Інші студенти мають на меті продовжувати навчання, щоб збагатити свої знання та отримати диплом бакалавра.

Після урочистої частини біля меморіалу «Слави вертольотчикам» всіх присутніх, в тому числі і родичів та друзів курсантів, які прийшли підтримати їх у цей особливий день, запросили на чудове видовище, яке проходило на набережній Дніпра.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация