Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж

2 389 0
Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 10 березня, біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Кременчуці зібралися містяни, які слухали про життя та творчий шлях всесвітньо відомого українського поета.

Учора, 9 березня, вся Україна відзначала 206-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Ми ж зібралися сьогодні, 10 березня, біля пам’ятника поету в парку “Ювілейний”. Жінка в українському вбранні розказувала про життя та творчий шлях, про те, що в дитинстві він, як і всі, був і слухняний, і не дуже, як любив співати й малювати. Як провів дитинство кріпаком, а молодість — у темницях. Про те, як його викупляли і з кріпацтва, і з тюрми.

 

“Будував у бур’янах курені, купався в садку, козакував. Зрозуміло, що він був незвичайною дитиною. […] Жага до слова та до малювання запалили в майбутньому митцеві іскорку таланту, яка спалахнула життєдайною силою. Тарас почав писати і малювати”.

 

Про життя поета, як і про його творчий шлях, знає майже кожен, адже це один із найпопулярніших поетів, якого починають вивчати ще зі школи.

А щодо сьогоднішнього заходу, то після виступу українки до слова запросили директора Міського Палацу культури Сергія Ситника, який читав поему Тараса Шевченка “І мертвим, і живим...”

Після цього присутні на заході поклали квіти до пам’ятника поету.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация