Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж

4 160 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж

Учора, 5 березня, у Міському палаці культури пройшов щорічний святковий концерт, присвячений 8 березня.

Цього чудового вечора вітали всіх жінок, присутніх у залі, а колективи палацу культури подарували глядачам багато позитивних емоцій і неймовірних вражень.

 

 

Дуже зворушливий номер був з маленькими дітками та їх батьками. Цей виступ запав у душу всім присутнім у цьому залі. Те, як обережно тримали тати своїх донечок, просто заворожувало.

 

 

Захід вели троє ведучих. Вони вітали жінок з прийдешнім святом та ділилися своїми думками про нього з глядачами.

Взяли участь на концерті майже всі колективи палацу культури.

 

 

Один з перших виступів був від зразкового ансамблю пісні та танцю «Дитячий світ» з чудовим номером «Ой, не сваріться, моя мамо». Дівчата заворожили всіх не тільки своєю вродою, а й своїми талановитими співом та танцем.

Потім на сцену вийшли найменші учасники цього ж колективу із піснею «Тата і мами», присвяченою своїм батькам, які прийшли підтримати своїх любих діточок.

 

 

На святковий концерт прийшли привітати жінок не тільки діти, а й дорослі соло-співаки. Співачка Лариса Баглаєнко виступила разом з танцювальним колективом «Дитячий світ». І їх номер був дуже ефектний, бо  головні убори танцівниць під час виступу засяяли завдяки маленьким прилаштованим ліхтарикам.

 

 

Також привітали з прийдешнім святом і колектив «Елегія». Жіночки, одягнуті в блискучі кофтинки, чарівно заспівали хором.

 

 

До того ж, учасниця цього колективу Наталя Діденко виступила з піснею «Сім'я» разом з учасниками ансамблю «Сузір'я».

 

 

Загалом взяли участь у концерті, окрім тих, що зазначались раніше, танцювальні колективи «Вікторія», «Спартанці», «Кіндер-сюрприз», а також вокалісти з «Натхнення» та «Задзеркалля».

 

 

Після концерту, мабуть, кожен з батьків пишався своєю талановитою дитиною. Бо такі професіональні номери запам’ятаються всім глядачам ще надовго. Причому не важливо, скільки саме дитинці років, - вони незалежно від віку дуже добре впорались зі своєю задачею.

І це велика гордість для міста Кременчука - мати стільки талановитих діточок.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация