Кременчужани, пориньте в романтичну атмосферу - запросіть свою кохану на виставку фіалок. ФОТОрепортаж

1 059 0
Кременчужани, пориньте в романтичну атмосферу - запросіть свою кохану на виставку фіалок. ФОТОрепортаж

У Міському палаці культури днями відбулося відкриття щорічної виставки фіалок. Працює вона з 10 до 16-ої години і триватиме до 8 березня.

 

 

На виставці кременчужани можуть спостерігати безліч неповторних кольорів квітів, які захоплюють та надихають.  

 

 

І саме час проведення виставки, хочемо зазначити, дуже вдалий, бо незабаром містяни будуть святкувати жіночий день. Тому прийшовши на виставку можна надихнутись на ідею подарунку та відчути настання весни у повній її мірі.

 

 

Взагалі фіалки є одними із перших квітів, що з’являються навесні. Ці тендітні рослинки вже давно мають популярність серед кременчужан. І тому не дивно, що ці квіти є улюбленцями садівників, які активно прикрашають ними клумби та купують для інтер’єру в своїй оселі.

 

 

Відомо, що ця рослина володіє цілющими властивостями. У ній містяться сапоніни, алкалоїди, флавоноїди, глюкозиди, ефірні олії, саліцилати, каротин, вітаміни С, Е, Р, каротиноїди та інші корисні речовини.

 

 

Фіалка має протизапальну, кровоочисну, дезінфікуючу дію, використовується при уражені дихальних шляхів та хронічних захворюваннях шкіри. Тому ця квітка дуже корисна.

На цій виставці стільки різноманітних видів і кожен вид дуже цікавий та прекрасний. Тому для кременчужан є чудова можливість подивитись та дізнатись більше  про особливості цих чудових квіток.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация