Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж

1 398 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж

Вчора, 12 лютого, в Кременчуцькому відділі абонементу ЦМБ (вул. Соборна, 11) відбулася презентація книги «Заколот».

Автор книги Володимир Кузнєцов – талановита людина: він і письменник, і музикант, і інженер, а також гейм-дизайнер зі сходу України. Усе своє життя захоплювався книжками – любив їх читати, а згодом вирішив сам писати захоплюючі твори.

 

 

 

Усі присутні були вражені розповідями митця та зацікавились його книгою. В залі не було навіть де сісти, прийшло багато кременчужан. Після презентації присутні постійно цікавилися новими подробицями від автора.

 

 

Так як Володимир Кузнєцов усе життя цікавився фізикою, то в його книзі - багато наукових понять, фізичних термінів.

 

 

Як каже сам автор, мета цього заходу – поділитися своїм досвідом, привід зібратися та поспілкуватися з усіма відвідувачами. Тому його всі слухали із задоволенням.

Володимир Кузнєцов розповів, що жанр книги поєднує і наукову фантастику, і містику, і навіть жахи. А сам твір – головоломка.  Кожен читач сюжет сприймає по-різному. Книга складається з 6 частин, але їх можна читати в довільному порядку, сюжет від цього не зміниться. У кінці є хронологія подій, яка допомагає орієнтуватися в змісті. Автор наголошує, що в книзі є відверті сцени насилля, тому рекомендується читати аудиторії 18+.

Також він зауважив, що комусь сюжет дається важко, а комусь не дуже. Хоча сам вважає, що книга насправді легка в розумінні та нескладна.

«Не обов’язково знати всі нюанси», - говорить автор.

Як з'ясувалося пізніше, Володимир Кузнєцов до 2014 року випускав свої твори в російських видавництвах, але зараз публікується в українському. Митець насправді скромний, він не вихваляється своїми досягненням, хоча йому є чим пишатися. Мабуть, цією невимушеністю та легкістю своїх розповідей він зацікавив усіх присутніх. Навіть тих, хто раніше не дуже полюбляв подібні жанри. Під кінець заходу містяни висловили свою зацікавленість та захопленість.

До речі, Володимир Кузнєцов уже готовий випустити ще один новий твір, тому нам залишається чекати прем’єри нового фентезі.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация