Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО

2 190 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО

Сьогодні, 5 лютого, всі країни проводять День читання вголос. Не винятком став і Кременчук.

Кременчуцький відділ центральної міської бібліотеки, який знаходиться за адресою: вул. Соборна, 11, сьогодні захотів перевірити ораторську майстерність містян. Перевіряли не просто так — увесь світ проводить День читання вголос.

Кожному кременчужанину, який заходив до бібліотеки взяти або повернути літературу, відпочити та сховатися від дощу, працівники пропонували зачитати уривок із книги. Не залишилися осторонь і самі працівники бібліотеки.

Хтось декламував фантастику, хтось — інтимну лірику. Звісно ж, знайшлися фанати віршів Тараса Шевченка. А от один із містян цитував серйозні рядки з книжки про Івана Грозного.

 

 

Завідуюча відділом центральної міської бібліотеки Інна Хмелик вирішила прочитати рядки з книги “Приготуй мені гарячого глінтвейну”, яку нещодавно презентували в цій самій бібліотеці.

 

 

Вона обрала одне з оповідань, у якому дуже забезпечена родина перед Новим роком повезла подарунки до дитячого будинку. В цій родині є дуже розбещений син, адже він зазвичай отримував усе, що просив. Але щось у ньому змінилося після зустрічі з дітьми, яким пощастило менше, ніж йому.

“Мамо, я знаю, мій телефон дорогий, і ви збиралися його продати, аби додати грошей мені на новий, — хлопець зробив невелику паузу, задумавшись. — Можна я візьму татів старий, просто щоб підтримувати зв’язок? А свій телефон подарую. Хоча це, напевно, звучить дивно. І я теж не заробляв на нього і все таке, просто так Енді зможе читати Аллі казки. І взагалі він любить читати”.

Дитина, яка не бачила нічого, крім комп’ютерних ігор та сучасних гаджетів, уперше пішла на такий крок.

“З кожної книжки людина бере для себе те, що її застерігає, навчає, радить їй. Узагалі, читайте книжки”, — радить усім Інна Хмелик.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация