Полтавська студентка виборола аж чотири медалі на Кубку України з веслування на човнах (фото)

149 0
Полтавська студентка виборола аж чотири медалі на Кубку України з веслування на човнах (фото)

Студентка факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Катерина Петренко стала володаркою повного комплекту нагород Кубку України з веслування на човнах «Дракон», що проходив у Полтаві. Спортсменка виборола чотири медалі на дистанціях 200 та 2000 метрів.

Про це повідомляє “Полтавська політехніка”.

Упродовж 13 – 14 травня у місті Полтаві на території навчально – спортивної бази «Олімпійські надії» пройшли змагання Кубку України з веслування на човнах «Дракон». За першість змагалися понад 300 спортсменів з Київської, Житомирської, Волинської, Черкаської, Дніпропетровської та Львівської областей.

“Студентка групи 401-ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, кандидатка в майстри спорту України з веслування на човнах “драгонбот”, багаторазова чемпіонка України , срібна призерка Чемпіонату світу з драгонботу  Катерина Петренко стала володаркою повного комплекту нагород Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон», виборовши чотири медалі на дистанціях 200 та 2000 метрів”, – йдеться у повідомленні.
Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация