Маленька кременчужанка просить створити у парку баскетбольний майданчик

150 0
Маленька кременчужанка просить створити у парку баскетбольний майданчик

На порталі «Відкрите місто» з’явилося звернення від кременчужанка Аліси, якій 12 років. Ймовірно, його опублікували її рідні, адже автор допису – містянка Наталія Бережна.

У своєму зверненні Аліса розповідає, що тричі на тиждень займається у спортивній школі баскетболом, але у неї є потяг до збільшення навантажень – вона хоче займатись частіше та самостійно відпрацьовувати кидки.

На жаль, Кременчук не має жодного професійного баскетбольного майданчика зі спеціальним покриттям. Тому Аліса хоче, щоб такий з’явився у Міському саду.

 

«І саме зі спеціальним покриттям, щоб не псувалися м’ячі, зробити кільця нормальної висоти - де вони повинні бути. І додати по бокам ще два на меншої висоті - для маленьких дітей», - розписала свої побажання Аліса.

 

Це звернення було адресоване міському голові Віталію Малецькому. Але він не відвідує сайти зі скаргами кременчужан, замість нього це роблять комунальні підприємства та керівні компанії. Одна з них, КГЖЕП «Автозаводське», холодно відповіла: «Порушене питання виходить за межі повноважень КГЖЕП "Автозаводське"».


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация