Кременчуцькі школярі не пройшли до фіналу Гімназіади Полтавщини

117 0
Кременчуцькі школярі не пройшли до фіналу Гімназіади Полтавщини

Дистанційне навчання та спорт – речі не сумісні.

У Департаменті освіти й науки Полтавської ОВА повідомили про проведення змагань Гімназіади Полтавщини з баскетболу, де учні та учениці шкіл області змагалися за першість. Участь взяли 18 команд юнаків та 15 команд дівчат, щоб поборотися за вихід до фінальної частини Гімназіади.

Всі команди нав’язали гідну боротьбу, показали вправність у володінні м’ячем. За результатами ігор, до фіналу вийшли команди юнаків зі шкіл Горішньоплавнівської, Глобинської, Лубенської, Пирятинської, Гадяцької, Миргородської, Кобеляцької та Полтавської громад. Команди дівчат-фіналісток були з Градизької, Горішньоплавнівської, Лубенської, Пирятинської, Гадяцької, Миргородської, Полтавської та Новосанжарської громад.

До фіналу не пройшли команди з Кременчуцької громади. Навіть невідомо, чи вони взагалі брали участь, адже наше місто – найбільше на Полтавщині, де досі у 100% шкіл діє дистанційний формат навчання. Дітлахи не сідають за парти, не спілкуються з однолітками та гірше вчаться, перебуваючи в домашній атмосфері. Тим часом Віталій Малецький приховує закриття гімназії, яке називає приєднанням до іншого закладу.

 

Читайте також: Кременчук – одне з небагатьох тилових міст, де не працюють школи та садочки

 

«Дякуємо Збройним Силам України за те, що роблять все можливе, щоб наші діти мали змогу фізично розвиватись, займатись спортом і досягати успіхів у змаганнях!

Бажаємо всім командам мирного неба та удачі в підкоренні нових спортивних висот!

Підтримуємо учнівський спорт разом!» - пишуть на сайті Департаменту.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация