На Великдень у Кременчук прилетіло багато ракет, а на Різдво окупанти говорять про перемир’я

346 0
На Великдень у Кременчук прилетіло багато ракет, а на Різдво окупанти говорять про перемир’я

Відповідно до заяв вищого керівництва росії, з опівдня сьогоднішнього дня до півночі наступного вони односторонньо припиняють вогонь. Це рішення встигли розкритикувати не лише в Україні, а й у Європі та самій росії.

Хтось називає це способом путіна очорнити захисників України, які не перестануть боротися за свою землю. Також додають, що для запровадження перемир’я необхідний час, а керівництво росії оголосило його спонтанно.

Сьогодні начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік прокоментував рішення росії про припинення вогню – він радить не ігнорувати повітряні тривоги, оскільки згадує, що було на Великдень. Того дня два об’єкти критичної інфраструктури зазнали ракетного обстрілу, і через велику кількість російських ракет були вщент зруйновані.

З кожним днем ворог стає більш підступним, і він не цурається обстрілювати об’єкти цивільної інфраструктури. Тому мешканцям нашого міста та району варто попіклуватися про свою безпеку під час оголошення повітряної тривоги.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация