Кременчужанка Ольга Ляхова не пройшла до півфіналу Олімпійських ігор

1 150 0
Кременчужанка Ольга Ляхова не пройшла до півфіналу Олімпійських ігор

Легкоатлетка з Кременчука Ольга Ляхова завершила свої виступи на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Про це повідомили у прес-службі НОК України.

Так, у забігу на 800 метрів спортсменка фінішувала шостою з часом 2:03,02 секунди. Цей час не дозволив Ользі Ляховій пройти до півфіналу навіть за добором.

Персональний рекорд нашої землячки на цій дистанції - 1 хвилина 58,64 секунди, це був третій результат серед її суперниць в олімпійському кваліфікаційному забігу №1. Уже до початку змагань на 800-метрівці було очевидним - для того, щоб увійти до півфіналу, треба було у кваліфікації "вибігати" з двох хвилин. На жаль, під час найвідповідальнішого старту сезону, а, можливо, й усієї своєї спортивної кар'єри Ольга Ляхова фінішувала зі слабким результатом - 2 хвилини 03,32 секунди, посівши лише шосте місце у своєму кваліфікаційному забігу. Попереду було ще сім забігів, але подальша перспектива нашої землячки на вихід до олімпійського півфіналу вже тоді "розтанула". За підсумками кваліфікації, Ольга Ляхова посіла лише 49-е місце серед 64-х спортсменок. 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация