«Вдячний клубові за ці чотири роки кар’єри. Але треба рухатися далі». Інерв’ю від ФХУ зі захисником ХК «Кременчук» Олександром Горлушкою

326 0
«Вдячний клубові за ці чотири роки кар’єри. Але треба рухатися далі». Інерв’ю від ФХУ зі захисником ХК «Кременчук» Олександром Горлушкою

Нещодавно пресслужба Федерації хокею України оприлюднила інтерв’ю зі захисником ХК «Кременчук» Олександром Горлушко, який наразі грає у збірній України. Спортсмен розповів про зміни в своїй хокейній кар’єрі, про «Кременчук» та тренування у національній збірній України.

«Для мене повернення на лід вийшло надто важким, – повідомив Олександр. – Починаючи з 24 лютого і до початку червня, коли ми зібралися на ковзанці ВДНГ у Києві, я не стояв на ковзанах. Перших два тижні війни, коли залишався в Кременчуку, не тренувався зовсім. Тоді ще було дуже важко морально. Розуміння, що розпочалася війна, прийшло не відразу. Але треба жити далі. Потім, повернувшись до Києва, намагався підтримувати форму бодай якось. Та в порівнянні зі звичною роботою впродовж сезону це ніщо».

Як розповів Горлушко, найскладнішими на зборах виявилися перших кілька тренувань, проте «в процесі роботи вкотився».

Інтерв’юер запитав хокеїста про підготовку до нового сезону ХК «Кременчук», проте Олександр відповів, що наразі він вже не має контракту з клубом.

«Я не поїхав у Кременчук. Зі своїх причин я зараз без контракту. Розмовляв з головним тренером «Кременчука» Олександром Савицьким. Вдячний клубові за ці чотири роки кар’єри. Але треба рухатися далі. Наразі я розглядаю варіанти. В наш час особливого розуміння щодо майбутнього немає, проте сподіваюся, що до початку сезону певна ясність буде. Наразі розглядаю кілька варіантів працевлаштування з України і з-за кордону. Вірю, що зростеться з українським», - розповів захисник.

Далі Олександр ділиться своїми враженнями від чотирьох років у складі «Кременчука».

«Ми постійно боролися за найвищі місця, а влітку 2020-го досягли чемпіонства. Пам’ятним є весь той шлях, який ми подолали, щоб піднятися на вершину. Ніколи не забуду ставлення тренерів до роботи, як прискіпливо ставилися до всіх деталей. Ми всі були згуртовані на досягненні головної мети – здобутті чемпіонства», - повідомив хокеїст.

Також згадав про чемпіонство над «Донбасом», який вважався не переможним:

«Переломним моментом стали дві наших перемоги в Дружківці після того, як перших два матчі вдома ми програли. Взагалі, перед тим плей-оф, яке ми грали після паузи, пов’язаної з пандемією коронавірусу, в мене було відчуття, що «Кременчук» має стати чемпіоном. І ця віра не послабилася навіть тоді, коли поступалися в фінальній серії 0:2. Ми дуже хотіли, щоб «Кременчук» здобув перший у клубній історії трофей».

Пресслужба зазначила, що «Кременчук» міг здобути другий трофей, але команда програла удома в фінальному матчі Кубка України «Соколу».

«Якби не війна і ми дограли сезон до кінця, ще не гарантія, що чемпіоном був би «Сокіл», а не «Кременчук». Так, у регулярному чемпіонаті і Кубку кияни були трохи сильнішими. Але в плей-оф все могло змінитися», - розповів пресслужбі Олександр Горлушко.


Читайте також: Захисник ХК «Кременчук» Всеволод Толстушко про клуб, легіонерів з РФ, заробіток таксистом та своє натхнення. Інтерв'ю від ФХУ

Бійка з Денискіним, тренування в національній збірній України та теракт в Амсторі: інтерв'ю ФХУ з нападником ХК "Кременчук" Глібом Варавою

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация