Захисник ХК «Кременчук» Всеволод Толстушко про клуб, легіонерів з РФ, заробіток таксистом та своє натхнення. Інтерв'ю від ФХУ

621 0
Захисник ХК «Кременчук» Всеволод Толстушко про клуб, легіонерів з РФ, заробіток таксистом та своє натхнення. Інтерв'ю від ФХУ

Пресслужба Федерації хокею України публікує інтерв’ю із захисником ХК «Кременчук» Всеволодом Толстушкою. Кременчужанин розповів про ситуацію з клубом у період війни, що думає про колишніх партнерів за командою з РФ, як нині заробляє на хліб і хто його надихає на спортивне довголіття.

До слова, Всеволод уже півтора місяця тренується у лавах збірної України на ковзанці ВДНГ у Києві.


Читайте також: Кременчужани у складі збірної України з хокею провели чергову двосторонню гру


«На нинішньому зборі важко найперше з фізичної точки зору. Все тому, що немає звичного для підготовчого чи змагального періоду ритму тренувань. Ми збираємося через день. Але, певен, кожен хокеїст, який присутній на цих зборах, дуже радий, що має нагоду тут працювати.

Ми поступово втягуємося в роботу і сподіваємося на краще: що всі знайдуть собі команди, в нас буде чемпіонат і буде змога продовжити кар’єру», - зазначив захисник.

Толстушко повідомив, що від кінця чемпіонату світу і до початку зборів національної команди він не мав змоги підтримувати форму – і через побутові справи, якими спортсмен не мав змоги займатися у період змагань, і через війну.

Захисник сподівається, що в Україні дозволять виїзд для спортсменів.

«Але, залишаючись реалістами, сподіваємося отримати дозвіл на виїзд за кордон, щоб можна було виступати за іноземні клуби, підтримувати форму в інтересах національної збірної і заробляти гроші, щоб донатити на українське військо», - повідомив Всеволод.

Хокеїст «Кременчука» розповів і про свій нинішній спосіб заробітку. Виявляється, що хлопець зараз…таксує.

«Звик таксувати на своїй машині. Та через проблеми з паливно-мастильними матеріалами якийсь час не міг цього робити. На щастя, зараз ситуація трохи виправилася, тому знову підробляю таксистом.

Гроші десь треба брати. І щоб за щось жити, і щоб допомагати воїнам. Чим більше ми будемо донатити на ЗСУ, тим швидше буде наша перемога».

Окрім того, хокеїст скаржиться на ставлення кременчуцького клубу до своїх гравців в період війни. Його дивує, що «Кременчук» збирається виступати в наступному чемпіонаті України у воєнних умовах. До того ж Всеволоду про участь клубу в змаганнях ніхто не повідомляв.

«У мене чинний контракт з «Кременчуком»… Якщо в загальних рисах, то з нами вчинили не найкращим чином. Читав, що «Кременчук» збирається виступати в наступному чемпіонаті України. Але зі мною про це не говорив ніхто.

Взагалі, мені важко збагнути, як у нинішніх умовах можна проводити чемпіонат, де взяти потрібну кількість команд і гравців для них. Більшість легіонерів у наших клубах були росіяни. Зрозуміло, що тепер їх ніхто сюди не покличе. Та й узагалі, нехай ідуть за курсом «русского воєнного корабля»…

Невідомо також, де проводити матчі, як поводитися під час повітряної тривоги. Може, ці питання якось врегулюються законодавчо. Але поки не уявляю, як зробити, щоб можна було грати і не турбуватися про безпеку. Здається, зараз це нереально. Хоча якщо нашій Федерації якось вдасться вийти з цієї важкої ситуації і провести чемпіонат, то буде великий подвиг».

Кременчуцький захисник також повідомив, що з російськими легіонерами не спілкувався – за весь час росіяни жодного разу не поцікавилися про стан українських партнерів.

Проте зазначив, що колишні «колеги» з клубів Франції та Нової Зеландії з перших днів повномасштабної війни контактували з ним.

«Запитували, чи все в нас добре, чим можна допомогти. Також пропонували прихисток. Проте навіть не думав про те, щоб виїжджати з України. Зараз уже й не випустять, а тоді просто не уявляв, як можна взяти і втекти».

Толстушко прокоментував подію, яка сталася 27 червня в Амсторі. Хлопець сприйняв цю новину дуже боляче.

«Свині вони, ті рускі, терористи. Це не люди», - підсумував спортсмен.

На питання інтерв’юера, чи збирається Всеволод завершувати кар’єру, хлопець відповів, що він надто сильно любить хокей і кидати спорт не збирається.

«Навіть коли розгубив кондиції, навіть коли немає команди, можливість повернутися існує завжди. Було б бажання. А воно в мене є. Це складна праця, але я її люблю. Подивіться на Андрія Міхнова. Він старший за мене на десять років, але на цьому зборі виглядає ліпше за мене і багатьох інших гравців.

Тому сподіваюся грати не менше, ніж Міхнов. Хочу його перевершити за спортивним довголіттям. Тому ще років десять з льоду не зійду. Якщо здоров’я дозволить, звісно», - зазначив Толстушко.

Повне інтерв’ю із захисником ХК «Кременчук» можна прочитати за цим посиланням.


Читайте також: Бійка з Денискіним, тренування в національній збірній України та теракт в Амсторі: інтерв'ю ФХУ з нападником ХК "Кременчук" Глібом Варавою

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация