Спортсмени з Полтавщини мають вісім "золотих" комплектів нагород. Результати Дефлімпіади-2021

75 0
Спортсмени з Полтавщини мають вісім "золотих" комплектів нагород. Результати Дефлімпіади-2021

У Бразилії завершилися Літні Дефлімпійські Ігри 2021, які перенесли на 2022 рік через пандемію COVID-19. У складі збірної України змагалися 24 спортсмени з Полтавщини. Зокрема, у складі футбольної збірної України грають десятеро наших футболістів. Також одинадцять представників Полтавщина мала у карате, і троє наших спортсменів змагалися у настільному тенісі. Про це повідомляє видання «Полтавщина Спорт».

Першими почали здобувати нагороди наші каратисти. Загалом, у різних розділах та форматах, вони завоювали дев’ять комплектів нагород (п’ять «золотих», один «срібний» та три «бронзових»). Переможцями та призерами стали такі каратисти: Олександр Махно, Катерина Масло, Інеса Причина, Юрій Гайдученко, Євген Непорада, Світлана Яковенко, Татяна Хиль, Єлизавета Бондар, Олександр Кальник та Олександр Тритяк.

Читайте також: Результати командних ігор Дефлімпіади-2021: каратисти Полтавщини посіли два перших місця та мають одну "бронзу"

У настільному тенісі було лише троє представників Полтавщини — Геннадій Закладний (який всіх і тренував), Антон Велієв та Максим Овчаренко. Тут наші спортсмени вибороли п’ять комплектів нагород різного ґатунку: два «золота», одне «срібло» й дві «бронзи».

Читайте також: Дефлімпіада-2021: тенісисти Полтавщини посіли друге та третє місця

Збірна України з футболу взяла «золото» на Дефлімпіаді-2021. Останній матч відбувся з Францією, який приніс збірній Україні перше місце у змаганнях.

Читайте також: Футболіст з Полтавщини забив переможний гол у матчі з Францією - результати Дефлімпіади 2021

Загалом збірна України завоювала на Дефлімпіаді 138 медалей різного гатунку (62 «золотих», 38 «срібних» та 38 «бронзоивх»), і посіла перше місце у загальному командному заліку.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация