47 спортсменів з Кременчука отримуватимуть стипендії. Спорт у мерії оцінили в мільйон гривень

661 0
47 спортсменів з Кременчука отримуватимуть стипендії. Спорт у мерії оцінили в мільйон гривень

У кінці лютого в Кременчуці пройде засідання сесії, під час якого мають затвердити рішення «Про призначення та виплату стипендії Кременчуцької міської ради Полтавської області для підтримки провідних та перспективних спортсменів Кременчуцької міської територіальної громади на 2022 рік».

Відповідно до наявної документації, в Управлінні молоді та спорту сформували список із 47 спортсменів міста, які з березня до грудня цього року отримуватимуть стипендії. Двоє з них отримуватимуть по 6 000 грн (Ольга Ляхова та Олександр Яровий), шестеро — по 3 000 грн, троє — по 2 300 грн і 36 — по 1 756 грн. Щомісяця на виплату стипендій з бюджету міської громади витрачатимуть по 100 116 грн. Усього в бюджеті для цього заклали 1 001 160 грн.

Як завжди, протягом року до рішення вноситимуть правки — включатимуть спортсменів, які підвищили імідж нашого міста на обласній, українській або світовій спортивних аренах. Або виключатимуть спортсменів, які перейшли на комерційну основу, як це було з Віктором Вихристом.


Читайте також: Мер дав — мер забрав: кременчуцького боксера Віктора Вихриста позбавлять стипендії. Квартири теж?

До списку стипендіатів внесено спортсменів, які:

- змагаючись на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, представляли м. Кременчук Полтавської області;

- здобули призові місця (1, 2, 3) в офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях 2021 року у вікових групах (юнаки, юніори, молодь, дорослі);

- представляють установи, заклади та організації сфери фізичної культури і спорту м. Кременчука Полтавської області (спортивні клуби, дитячо-юнацькі спортивні школи, центри та клуби фізичної культури і спорту інвалідів, спортивні федерації) та їх «залікові очки» і результати заліковані безпосередньо місту Кременчуку Полтавської області;

- включені до складу національних збірних команд України (основний, кандидати, резерв) з різних вікових груп на 2022 рік”.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация