Греко-римський борець з Кременчука Ленур Теміров завоював бронзу на Чемпіонаті світу. ФОТО

408 0

Представник Кременчука Ленур Теміров став бронзовим призером Чемпіонату світу з греко-римської боротьби 2021.

Змагання проходили в норвезькому місті Осло 10 жовтня, саме там Ленур здобув перемогу над азербайджанцем Таллехом Мамадовим у ваговій категорії 63 кг з рахунком - 5:4.

"Ця медаль не тільки моя, ця медаль всього кримськотатарського народу, всієї України", - написав спортсмен у соцмережах.

Нагадаємо, кримський татарин Ленур Теміров також був учасником Олімпійських ігор у Токіо як представник української збірної з Полтавщини.