Кременчуцька плавчиня Яна Бережна виграла "бронзу" на Паралімпійських іграх. ФОТО

467 0

Спортсменка з Кременчука, яка поїхала на Паралімпійські ігри представляти Харківську область, зайняла третє місце в запливі на 100 метрів брасом у класі SB11.

Для дівчини це перша медаль на іграх та 72 медаль для української команди. У попередніх змаганнях Яна також брала участь у запливі на 50 метрів вільним стилем та 200 метрів комплексом, але не потрапила до фіналу.

Яна Бережна вже втретє поїхала на Паралімпійські ігри, вперше 2012 року в Лондоні дівчина виборола "срібло" в запливі на 100 метрів, а у 2016 в Ріо зайняла 4 місце.

У фінальному запливі кременчужанка показала гарний час і дійшла до фінішу з результатом 1:27.02, тим самим завоювала бронзову нагороду.