"Кремінь" на виїзді в матчі проти "Кривбасу" зазнав поразки. ФОТО

652 0

Учора, 14 серпня, відбувся матч 4 туру нового сезону Першої ліги на виїзді між нашим ФК "Кремінь" та криворізьким "Кривбасом".

До речі, зі стартом матчу трохи були проблеми, адже на стадіоні була піротехніка й на полі нічого не було видно, тому арбітр відклав початок гри на 6 хв.

З перших хвилин команда Кривого Рогу вже контролювали м’яч і на 9 хв забили гол у ворота кременчужан. Але наші футболісти ледь не відразу відповіли суперникам тим же й забили гол у ворота "Кривбасу", тим самим зрівнявши рахунок. Та перший тайм закінчився перевагою суперників з рахунком 2:1.

А далі все як завжди, як говорять деякі коментатори, окрім моменту із забитим єдиним голом у "Кременя" й згадати нічого, а от суперники показали на своєму рідному полі, що вони тут господарі.

У підсумку матч закінчився розгромним рахунком: 4:1 на користь "Кривбасу".

Голи: Хобленко (9, 85), Дебелко (30), Зотько, 54 – Галата (22).

Кремінь (стартовий склад): Мирний, Білоусов, Курелех, Головко, Пилипенко, Сидоренко В., Бичков, Галата, Панчишин, Кошман, Бойко. Запасні: Старченко, Сидоренко Д., Мурашов, Молько, Галоян, Алізаде, Толкач, Навроцький, Авер’янов, Білоус. Головний тренер: Ігор Столовицький.

Кривбас (стартовий склад): Сарнавський, Балан, Заименко, Зотько, Семенов, К.Приходько, Гордієнко, Хобленко, Татарков, Щедрий, Дебелко. Запасні: Льопка – Фатєєв, Малиновський, Яровий, Рябов, Пятов, Горват, Збунь, Квасов, Вагнер, Говедарица. Головний тренер: Геннадій Приходько.