ХК "Кременчук" у першому матчі після відпустки обіграв "Сокіл" по булітах. ВІДЕО

561 0

Учора, 13 серпня, пройшов перший товариський матч команди з Кременчука та Києва, в якому наша команда показала непоганий результат й виграли з рахунком 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0).

Шайби: 1:0 Григорян (Алексюк), 47:28; 1:1 Павленко (Кузьменко) 40:24; 2:1 Хришпенць – вирішальний буліт.

За перші 20 хв матчу обидві команди показали, що таке швидкий хокей, але в жодні ворота шайба так і не залетіла. Активізувалися обидві команди вже у другому таймі, у "Кременчук" забили у ворота опонентів. У третьому періоді гравці "Сокола" вирішили взяти гру у свої руки й забили гол у ворота нашої команди. Четвертий період гри добіг кінця, а жодна з команд не забили переможний гол у ворота, тому суддя призначив серію штрафних.

Оскільки нічиєї бути не може, на хлопців чекала серія булітів, де з рахунком 2:1 перемогу здобув "Кременчук".

Кременчук: Боярчук (Сушак); Яковлєв - Богачонок, Хришпенць-Кудін, Алексюк-Григорян, Бабрусев-Горлушко; Сеник-Дубінін-Коробов, Созонов-Нікулін-Басков, Ахметов-Каштанов-Денискін, Серанов-Кисельов-Тютченко.

Сокіл: Оганджанян (Кубрицький); Логачов-Нікітін, Сисак-Ратушний, Сушков-Платонов; Гончаренко-Симчук-Коржілецький, Елисеенко - Панченко-Міхнов, Рубан-Кузьменко-Павленко, Андрющенко-Смирнов-Німенко.

Нагадаємо, сьогодні, 14 серпня, команди знову зіграють матч, який почнеться о 12:00, а пряма трансляція зустрічі буде доступна за цим посиланням.