Боксер з Полтавщини здобув срібну медаль з боксу на Олімпійських іграх в Токіо

526 0
Боксер з Полтавщини здобув срібну медаль з боксу на Олімпійських іграх в Токіо

На Олімпійських іграх в Токіо фінішував турнір з боксу серед чоловіків в категорії до 75 кг. Топовий український боксер Олександр Хижняк у фіналі зустрічався з бразильцем Хеберт Соузою.

Хижняк з першого раунду підтверджував своє прізвисько «Полтавський танк». Він зі старту пішов вперед і пробивав потужними ударами. Олександр чергував серії по голові і по корпусу, тоді як у бразильця нічого не виходило. Спортсмен опускав голову і намагався в’язати українця. Першу трихвилинку Хижняк забрав в домінуючому стилі – 5:0, повідомляє sport.ua.

У другому раунді Хижняк не зменшував обертів і постійно йшов вперед і ловив суперника ударами зліва і справа.

Соуза не витримував такого тиску від Хижняка і часто намагався просто тримати українця в клінчі. Другий раунд Хижняк також забрав без питань – 5:0.

У третьому раунді Хижняк також діяв першим номером. Все йшло до впевненої перемоги українця, але в середині раунду сталася катастрофа. 

Олександр продовжував йти вперед без захисту і пропустив один потужний удар назустріч і впав у нокдаун. Рефері одразу зупинив бій. Таким чином, Хижняк поступився і отримав лише срібну медаль.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация