Кременчуцькі хокеїсти першими серед усіх клубів ЧУ відзначилися сотою закинутою шайбою

473 0

Відбувся заключний матч 15-го туру ЧУ серед чоловіків, у рамках якого зустрілися МХК "Динамо" та ХК "Кременчук".

Як розповіли у Федерації хокею України, громити господарів майданчика "Кременчук" почав із перших хвилин зустрічі – вже через 90 секунд після стартового вкидання Микола Кисельов відправив першу шайбу у ворота Владислава Вязовова.

Гравці "Кременчука" не випускали суперника з його зони, забиваючи якомога більше голів.

Під кінець періоду "динамівці" горіли 6:0, а кременчужани остаточно зняли питання про переможця матчу.

У другій двадцятихвилинці харків’яни трохи вирівняли свою гру і створили кілька небезпечних моментів біля воріт В’ячеслава Новицького, але його ворота і в другому періоді залишилися сухими.

А ось підопічні Олександра Савицького своїми моментами скористатися зуміли – за спиною Михайла Шевчука, який замінив Владислава Вязовова, виявилося ще дві шайби від Дмитра Орлова та Дмитра Созонова.

Тільки на екваторі заключного відрізка зустрічі "динамівцям" вдалося змінити рахунок і прошити В’ячеслава Новицького – шайбою престижу для МХК "Динамо" відзначився Євген Абаджян.

Однак відповідь від кременчужан була блискавичною – до кінця матчу команда з Кременчука ще чотири рази відзначилася у воротах суперника, встановивши остаточний рахунок 1:12 на табло.

Таким чином, під час матчу кременчужани першими серед усіх клубів чемпіонату України відзначилися сотою закинутою шайбою – автором ювілейного гола став Дмитро Созонов.