Боксер з Кременчука представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи

1 088 0
Боксер з Кременчука представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи

Сьогодні, 16 червня, в Харкові стартує європейська першість із боксу, де будуть розіграні ліцензії на Чемпіонат світу в Гамбурзі. Чемпіонат триватиме до 25 червня.

Україну на чемпіонаті представлять 10 спортсменів, серед яких кременчужанин Віктор Вихрист.  

Склад збірної України: Назар Куротчин (49 кг), Дмитро Замотаєв (52 кг), Микола Буценко (56 кг), Юрій Шестак (60 кг), Мгер Оганісян (64 кг), Євген Барабанов (69 кг), Олександр Хижняк (75 кг), Володимир Скрипка (81 кг), Рамазан Муслімов (91 кг), Віктор Вихрист (+91 кг).

Усього участь у чемпіонаті візьмуть більше 250 найсильніших боксерів континенту з 40 європейських країн, 80 із яких отримають право боротися за звання чемпіона світу 2017.  

Свої побажання збірній України вже висловив кількаразовий чемпіон України та Європи, Денис Пояцика:

- Вірте в себе і не бійтесь поразок. Вони вчать нас, дають досвід та роблять сильнішими. А попереду ще десятки перемог. Головне - вперто йти до них, робити висновки, вчитися і продовжувати змагатись. Це стосується не лише боксу, але і життєвих ситуацій, - розповів Денис Пояцика Федерації боксу.

Як зазначив в одному з інтерв'ю тренер національної збірної Дмитро Сосновський, поки що важко сказати, на якому рівні знаходяться наші спортсмени.

- Наша команда гарно виступила на турнірах, але все ж таки складно щось говорити про чемпіонат Європи. Після Олімпійських ігор всі команди обновилися, у нас теж будуть досвідчені боксери й молоді. Все покаже турнір. Єдине, що можу сказати - хлопці будуть віддавати все заради перемоги.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация