Хокейну лігу України можуть врятувати нові команди

798 0
Хокейну лігу України можуть врятувати нові команди

Ми вже повідомля про те, що кілька днів тому одразу три хокейні клуби України заявили, що не братимуть участі в наступному сезоні змагань УХЛ.

Читайте також: Новий сезон УХЛ під загрозою: відразу три команди знялися зі змагань

І ось, за останньою інформацією, хокейну лігу залишив ще один клуб - "Білий Барс". У минулому сезоні команда з Білої Церкви зайняла останнє місце серед шести учасників.

На сайті клубу повідомляється, що в наступному сезоні  команда буде грати у чемпіонаті юніорської хокейної ліги України. Це й не дивно, адже в основному складі команди хлопці 1999 та 2000 років народження.
 

Вихід команд з чемпіонату прокоментував виконавчий директор УХЛ Сергій Варламов:

Зараз ми все ще сподіваємося, що майбутній сезон вдасться врятувати і провести повноцінний чемпіонат. Ми чекаємо інформації від ініціативних груп Києва і Харкова, де хочуть відродити команди зі славними іменами - справжні бренди - київський "Сокіл" і харківське "Динамо".

Також остаточно про своє рішення повинні повідомити люди з Дніпра й Одеси, там також виявляють бажання вступити в УХЛ. Я думаю, що ще як мінімум тиждень на очікування у нас є. Сподіваюся, що конкретика буде до кінця наступного тижня.

 

Таким чином, у чемпіонаті України залишаються тільки дві команди - "Донбас" та "Кременчук". 

  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация