МФК «Кремінь» переміг одеський «Реал Фарма» у домашньому матчі

1 176 0
МФК «Кремінь» переміг одеський  «Реал Фарма» у домашньому матчі

Як ми вже повідомляли, учора на «Кремінь-Арені» в рамках 28-го туру другої ліги ЧУ з футболу кременчужани приймали ФК «Реал Фарма».  Як зазначають у прес-службі місцевого клубу, кременчужани забили одеситам три сухих голи.

«Кремінь» — «Реал Фарма» 3:0

«Кремінь»:

Онопко, Піскун, Кравчук, Ентін, Горват, Лисовий (Іванов, 76), Богданов, Кошадзе, Степанчук (Тертишний, 71), Козлов (Скоцький, 81), Тимченко.
Головний тренер: Сергій Ященко.

«Реал Фарма»:

Кравченко, Забродський (Хромих, 46), Серденюк, Бабенцов, Какушин, Костюк, Бичков (Злепко, 46), Бондаренко, Воробей (Поліщук, 54), Пятов, Грубий.
Головний тренер: Владимир Горілий.

Голи: Кошадзе (5), Кравчук (19), Козлов (61).

«Кремінь» досить швидко позначив свою ігрову перевагу, коли на 5-ій хвилині Леван Кошадзе реалізував свій шанс. Це надихнуло і заспокоїло кременчуцьких футболістів. Тож другий гол у ворота одеситів теж не змусив себе довго чекати. На 20-ій хвилині Євген Кравчук забиває свій перший гол в офіційних матчах за свій новий клуб.

Гості в першому таймі лише кілька разів потурбували Віталія Онопка. Єдиний гострий момент біля воріт «Кременя» був створений у середині тайму.

А ось Сергію Кравченку довелося діставати м'яч із сітки своїх воріт тричі. В першому епізоді голкіпер «фармацевтів» врятував свою команду після удару головою Козлова з близької відстані. Але в другому епізоді він уже був безсилий допомогти команді.

Після того, як рахунок став 3:0, уже й самі одесити зрозуміли, що цей матч сьогодні їм не витягнути. «Кремінь» упевнено довів гру до своєї перемоги, взявши дуже важливі три очки.

Нагадуємо, що наступним суперником «Кременя» буде «Енергія» з Нової Каховки.