Збірна України з хокею достроково покинула дивізіон ІА

883 0
Збірна України з хокею достроково покинула дивізіон ІА

Збірна України програла 2:4 команді Казахстану в напруженому матчі, який відбувся 26 квітня. 

Провідну роль відіграли північноамериканські натуралізовані хокеїсти, які закинули три шайби у ворота українців. Усього в складі суперника було п'ять таких гравців з досвідом виступу в НХЛ (захисник Кевін Даллмен, нападники Найджел Доус, Дастін Бойд, Брендон Боченскі, Мартен Сент-П'єр).

Як підсумок п'ятого ігрового дня ЧС 2017 -  збірна України покидає дивізіон IA.

Казахстан – Україна 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
 


 

Збірна України на домашньому чемпіонаті світу програла четвертий із чотирьох матчів, поступившись команді Казахстану. Всі три періоди закінчилися з рахунком 2:0, і тільки друга двадцятихвилинка залишилася за Україною.

За фактом, результат зустрічі вирішила вдала гра північноамериканських легіонерів збірної Казахстану, які організували три з чотирьох голів своєї команди, двічі закинувши в більшості. Проте переможний гол на свій рахунок записав форвард другої ланки Микита Михайліс. Ця шайба стала для нього першою на турнірі.

Поразка з рахунком 2:4 позбавила Україну навіть теоретичних шансів зберегти прописку в дивізіоні ІА, в якому українці затрималися тільки на рік, однак якщо врахувати епідемію травм у складі команди Олександра Савицького, а також пристойний рівень гри команди, то можна сподіватися на повернення у другий за значущістю турнір міжнародного хокею вже найближчим часом.

 

Казахстан після перемоги над Україною вийшов на друге місце в чемпіонаті і продовжує боротися за вихід до топ-дивізіону чемпіонату світу.
 


 

Тренер збірної України та ХК «Кременчук» Павло Міхонік прокоментував поразку команди:

- Усі ми уявляли, який у нас серйозний суперник. Наша команда добре налаштовувалася. Почали обережно, але потім освоїлися і почали частіше загрожувати воротам Казахстану. Результат матчу вирішили канадські й американські гравці Казахстану, які перевершують наших хлопців у майстерності.

Треба розвивати свій внутрішній чемпіонат – це запорука сильної національної збірної України в майбутньому.

Мотивувати хлопців на останній матч не варто. З першої гри хлопці віддаються повністю. Так само й на останню гру — вийдемо з повною самовіддачею. Ми граємо у рідних стінах, для своїх глядачів. Будемо боротися за свою честь і за наш прапор.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация