Україна поступилася Угорщині у матчі-відкритті Чемпіонату світу з хокею

695 0

22 квітня у столичному Палаці спорту відбулася перша гра Чемпіонату світу з хокею у Києві. Першими в льодовий бій вступили національні збірні команди України та Угорщини.

Половина першого періоду пройшла без забитих шайб, але з багатьма вилученнями з боку України. Одного разу наша команда залишилась утрьох проти п’ятірки суперників. Проте саме синьо-жовтим вдалося відкрити рахунок. Сергій Кузьмік на 14-й хвилині матчу виїхав з-за воріт та переграв голкіпера угорців, що стало непоганим початком для нашої збірної. Але вже за хвилину угорці зрівняли рахунок. Шайбу закинув Барталіш Іштван.

Другий період розпочався із запальної боротьби, і збірній Угорщини вдалося пробити Едуарда Захарченка та зробити рахунок 2:1. Але збірна України не пасла задніх і на 28-й хвилині матчу Нікіта Буценко з передачі Кирила Катрича зрівняв рахунок.

Перша половина третього періоду пройшла без закинутих шайб, але із жорстокими атаками. Пробити ворота угорського воротаря намагалися Артем Бондарєв і Роман Благой, але їм не вдалося обійти супротивника.  Зрівняти рахунок (3:3) у матчі вдалося Ендрю Сарауеру на 50-й хвилині матчу. Через сім хвилин ще одна шайба авторства Кігана Дансеро потрапила у ворота Едуарда Захарченка.

За десять секунд до кінця матчу збірна України пропустила п’яту шайбу, попередньо знявши голкіпера.

Хоч наша збірна і зазнала поразки, але хлопці гідно боролися та захищали кольори української держави. Про це наголосив після матчу головий тренер української збірної Олександр Савицький:

«Наша команда непогано налаштувалася на матч, показала бойовий дух. Гравці лягали під шайбу, ловили її, підставляли груди. Такий настрій порадував. Трохи ж не вистачило терпіння – є таке поняття в хокеї. Не витримали, допустились помилок, тому результат, як кажуть, «на обличчя».

Ми бачимо, що можна грати з такими суперниками, як Угорщина, Казахстан. Просто необхідно зберігати концентрацію протягом усіх трьох періодів. Ми готувалися до непростої гри – нічого нового я не побачив і не дізнався. Ми очікували активної гри від суперника і просили хлопців зіграти уважно».

Нагадаємо, що наступний матч збірна України зіграє зі збірної Польщі  вже сьогодні, о 20:30. Вболівайте за наших!