Непередбачувана перемога ХК "Кременчук" над "Донбасом". Подробиці матчу

958 0
Непередбачувана перемога ХК "Кременчук" над "Донбасом". Подробиці матчу

Після рахунку 1:3 у серії плей-оф, коли здавалося, що донеччани за крок до перемоги у фіналі УХЛ, досить несподіваним став останній результат хокейного поєдинку супротивників. Кременчужани блискуче виграли з рахунком 4:1 та готуються до перемоги в чемпіонаті. Про це повідомляє сайт кременчуцького клубу.

 

- За рахунок командної роботи вдалося скоротити розрив у серії. Всі викладалися максимально. Була та гра, якої у нас не було впродовж чотирьох матчів. Усі підбадьорювали один одного. Командна робота зіграла роль. Тренери дали установку, ми працювали, все виконали і не дали супернику нічого зробити. Після ігор у Дружківці ми поговорили з хлопцями, ми не збираємося здаватися. Далі йдемо і збираємося вигравати в Дружківці і вдома, - розповідає нападник кременчуцького клубу Юрій Петранговський.

 

 

- Ми почали грати в більш силову гру. Пресингували на всіх ділянках майданчика. Це було запорукою успіху в матчі. Кожен гравець нервує у таких матчах. Може, десь і це проявлялося у вигляді вилучень. Це все емоції. Хтось ударив, хтось йому відповів, і починається. У Дружківці будемо намагатися повторити результат гри в Кременчуці. Будемо грати на перемогу, - доповнює захисник "Кременчука" Дмитро Ігнатенко.

 

 

Підсумки матчу

Кременчук здобув другу перемогу в серії і скоротив розрив у ній до однієї перемоги. При цьому наступний матч відбудеться вже на льоду "Донбасу", в Дружківці 7 квітня. Початок поєдинку о 18:45.

Якщо "Кременчук" знову виявиться сильнішим, останній і вже точно вирішальний матч серії відбудеться у Кременчуці 9 квітня.

ХК "Кременчук" — "Донбас" 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Шайби:
18:44 Кузьмик (Дегтярьов, Башко) — 1:0;
30:27 Андрейків (Петранговський, Гніденко — більш.) — 2:0;
32:12 Сирей (Кочетков, Шафаренко — більш.) — 2:1;
41:33 Кіча (Гніденко, Петранговський — більш.) — 3:1;
49:47 Карпенко (Чернишенко) — 4:1

Воротарі:      Захарченко — Царегородцев (49:47 — Дяченко)
Кидки:           21 (8+8+5) — 23 (11+6+6)
Штраф:         8 — 24
Рахунок у серії — 2:3

ХК "Кременчук":
Захарченко (Петленко); Башко — Дегтярьов, Андрейків — Ігнатенко, Ісаєнко — Мельников, Варивода — Савицький; Коренчук — Кузьмик — Слиш, Кіча — Гніденко — Петранговський, Кірющенков — Т. Гриценко — Коваленя, Чернишенко — Карпенко — Гаврик.

ХК "Донбас" (Донецьк):
Царегородцев (Дяченко); Кугут — Сирей, Яковлевс — Вл. Алексюк, Побєдоносцев — Петрухно, Камєньков — Григор'єв; Кочетков — Захаров — Єгоров, Рамазанов — Шафаренко — Нікіфоров, Лялька — Буценко — Бабинець, Автаєв — Бондарєв — Німенко.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация