Вже сьогодні ХК "Кременчук" змагатиметься з донеччанами за перше місце у чемпіонаті

1 044 0
Вже сьогодні  ХК "Кременчук"  змагатиметься з донеччанами за перше місце у чемпіонаті

Як повідомляється на сайті хокейного клубу, на цьому поєдинку буде аншлаг. Усі квитки на матч – 550 штук – продано ще до 11 лютого.

Від поєдинку всі прихильники хокею чекають «фіналу регулярки», адже обидві команди після останнього очного матчу 26 січня, де підопічні Олександра Савицького і Дмитра Підгурського рагромили гостей 6:1, мали в своєму активі однакову кількість очок (по 78) і набагато випереджали інших конкурентів.

Читайте також: Кременчужанам, які приймають участь в блокаді ОРДЛО, потрібна Ваша допомога

Але хокей вніс у цей розклад свої зміни, точніше - «Кривбас», який з сьомої спроби зумів обіграти чинного чемпіона 3:2, що дозволило кременчужанам відірватися від донеччан на три бали. До останнього поєдинку з донеччанами в регулярному чемпіонаті ВХЛ кременчужани тримаються на першому місці в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 87 очок.

 

 

У разі перемоги «Кременчук» матиме відмінні шанси зайняти перше місце в регулярному чемпіонаті.

Але і в разі поразки кременчужан в основний час «Донбас» тільки за очками наздожене «Кременчук» у турнірній таблиці, а й залишиться на другому місці. Зараз очки в особистих зустрічах 13 – 8 на користь кременчужан.

 


 

Зазначимо, що зараз підопічні Олександра Савицького і Дмитра Підгурського залишаються єдиною командою в УХЛ, яка закидала шайби у всіх своїх поєдинках.

До того ж триває цікаве змагання між кращими бомбардирами команд - Іллею Коренчуком (Кременчук) і Євгеном Нікіфоровим (Донбас) за звання кращого бомбардира УХЛ. Кременчуцький форвард попереду – 55 (25+30) проти 52 (22+30). 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация