Баскетболісти клубу "Кремінь" обіграли "Волиньбаскет". ФОТО+ВІДЕО

1 018 0
Баскетболісти клубу "Кремінь" обіграли "Волиньбаскет". ФОТО+ВІДЕО

"Волиньбаскет" - "Кремінь" 72:74 (19:13, 15:16, 20:22, 18:23)

"Волиньбаскет": Федчук 20, Полюляк 19, Рудаков 10

"Кремінь": Хамзаєв 21, Байда 12, Кожемякін 11, Кадигроб 11, Луговцов 10.

 

 

Читайте також: Американець Вудсон залишає БК "Кремінь" заради Грузії

“Волиньбаскет”, у складі якого проявляв активність Рудаков, а Полюляк вдало увійшов у гру з лави, краще атакував з гри, реалізувавши при цьому 45% кидків з дальньої дистанції. “Кремінь” з гри атакував гірше, а з-за дуги зумів реалізувати лише 4 з 18 спроб.

Однак ривок під завісу першої половини у виконанні гостей позбавив луцьких баскетболістів двозначної переваги, залишивши лише 5 очок гандикапу за підсумками 20 хвилин гри.

Дуже своєчасно в третій десятихвилинці в гру включився Луговцов. Форвард “Кременя” атакував сам і результативно асистував партнерам. А вже за 4 хвилини до кінца третьої чверті “Кремінь” уперше в цьому матчі вийшов уперед завдяки точному триочковому кидку Кадигроба.

Залишок десятихвилинки команди провели в рівній боротьбі, а на останню перерву в ролі лідера пішли господарі завдяки точному суперкидку Полюляка, який заткнув сирену бомбою з 9 метрів.

Однак емоційне влучання захисника “Волиньбаскета” особливого враження на гостей не справило. Центровий “Кременя” Хамзаєв відмінно провів вирішальний відрізок гри, а його результативні дії стали визначальним фактором у цьому матчі.

Господарі не впоралися з габаритним центровим ні в фарбі, ні на дузі, де азербайджанський баскетболіст також був небезпечним.

А заключні дві хвилини матчу більш холоднокровно провели підопічні Бориса Сагая, які зуміли зберегти свою перевагу і закріпитися на 8-ій сходинці турнірної таблиці.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация