«Королеви Дніпра» перемогли "Україночку", а «Лавина» знову залишилась без очок

1 267 0
«Королеви Дніпра» перемогли "Україночку", а «Лавина» знову залишилась без очок

Учора на льоводвій арені "Айсберг" пройшли останні ігри 4 туру чемпіонату з хокею серед жінок.  Першими у протистоянні зустрілися хокейні команди "Королеви Дніпра" та "Україночка". 

З усією впевненістю можна сказати, що це був найзапекліший матч туру. Обидві команди були переможцями у попередніх матчах, тож не дивно, що подивитися матч зібралося багато глядачів. Гра стала досить напруженою, коли чи не всі гравці зіралися біля воріт "Україночки". Та який би не був захист киянок, Олена Ткачук все одно відзначилась хет-триком. На даний момент Олена продовжує лідирувати в суперечці найкращих бомбардирів змагання. 

Читайте також: Близько 5 млн. грн. обійшлися мешканцям послуги, надані ЦНАП

"Така гра мені подобається більше. Звісно, важко вести шайбу самій, коли розумієш, що пасувати нікуди. Зараз рівень гри "Україночки" покращується, є з чим порівнювати", - коментувала матч Олена.

Не обійшлося й без неприємностей. Уже майже під кінець матчу королеви "зламали" одну з нападаючих киянок - Юлію Артем'єву. Подібні ситуації вже буи пов'язані з королевами, тож їх подальша доля у чемпіонаті поки що не відома.  

«Королеви Дніпра» – «Україночка» – 3:0 (0:0; 3:0; 0:0)

Королеви Дніпра:   М. Лисенко. Громика, Суботіна, Сердюк, Рудченко, Лаломова, Лубенець, Сомік, К. Ветренко. Т. Ткаченко, Андрух, Кривоніщенко, Земляна, О. Ветренко, Ткачук, Постнова.

Україночка:   В. Ткаченко. Романенко – Удовиченко, Кобчук – Гречко, Вербенко. Елізабет Аліпова, Елен Аліпова, Громова, Артем’єва, Балишева, Бобошко, Гаррісон, Слатвицька, Добровольська, Супрун, Криворучко.

Голи:   1:0. Ткачук (16:37), 2:0. Ткачук (21:38), 3:0. Ткачук (28:01).

 

 

У другому матчі кременчуцька «Лавина» знову не змогла здобути перші очки в чемпіонаті. Команда Дениса Ісаєнка поступилася «Дніпровським Білкам» і за тур до завершення першого етапу втратила шанси на вихід до фіналу чотирьох.

"У кременчужанок є бажання грати, і це найголовніше. У них є командна гра, однак не вистачає швидкості. Було б непогано, аби вони частіше приходили на масові катання. Щоденні заняття допомагають. Це перевірено на  дівчатах з "Україночки".

Коли вони починали тільки три роки тому, у них навіть не було форми. Постійно доводилося позичати у хлопців. І ковзани були такі, на яких і тренуватися страшно. Однак тепер киянки лідирують, і забезпечені всім необхідним.

За півроку ніхто не стає чемпіоном, тож у "Лавини" ще є час і можливості вдосконалювати свою гру на майбутнє", - прокоментувала представниця Федерації жіночого хокею України.

«Лавина» – «Дніпровські Білки» – 0:4 (0:0; 0:2; 0:2)

Лавина:   Заіченко. Юзьків, Бажан, Співак, Ільїна. Бруслиновська, Лугова, Архіпенко, Павлова, Ніколаєва, Вовкодав, Чуракова, Роганова, Панасенко, Лемешко, Слісенко.

Дніпровські Білки:  Сакрієрі (Гаркуша, 30:00). Ценова, Савранська, Спиридонова, Шершньова, Борисенко, Юдіна, Денисенко. Бойко, Александрова, Єременко, Браско, Коваленко, Корж, Кутузова, Бакалова, Зєбзєєва.

Голи:   0:1. Шершньова (Браско, 16:21), 0:2. Шершньова (Спиридонова, 17:56), 0:3. Браско (30:34 – менш.), 0:4. Шершньова (34:33). 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация