У хокей грають усі: у Кременчуці тепер є і жіноча команда

1 218 0
У хокей грають усі: у Кременчуці тепер є і жіноча команда

18 листопада розпочинає свої виступи жіноча хокейна команда з Кременчука «Лавина». 

Перший Чемпіонат України з хокею серед жінок зібрав п'ять українських команд: столичну «Україночку» та «Дніпровські Білки», які були сформовані ще минулого року, а також кременчуцьку «Лавину», харківські «Пантери» і дніпровські «Королеви Дніпра».  

Кременчуцька команда зібралася на початку серпня. 10 дівчат проводять тренування на льодовій арені “Айсберг”. Спочатку тренування розпочиналися на траві. Тренери пояснювали, як правильно тримати ключку, ставити корпус, обіграти суперника та взаємодіяти у команді.  

- Якщо оцінювати рівень підготовки дівчат, то він схожий на дитячий хокей, бо дівчата вперше стають на лід та тримають ключку. Зараз основний акцент у тренуваннях робимо на катанні. Прогрес за три місяці у дівчат є, - відзначив тренер Володимир Романенко.


Президент ЖХК «Лавина» Ірина Бруслиновська розповіла, що від комітету жіночої Федерації хокею України надійшла пропозиція про створення команди у Кременчуці, і вона прийняла
 пропозицію з ентузіазмом. Зараз у команді тренуються 10 дівчат під керівництвом гравців ХК “Кременчук” Дениса Ісаєнка та Володимира Романенка. 

Цікаво, що у команді грають дівчата різного віку: як 14-річні школярки, так і 40-річні кременчужанки, які своїм прикладом залучають молодь до занять спортом. Як зізнаються хокеїстки, різницю у віці не відчувають. Колектив дружний не лише на льоду, а й за його межами. Поки що суперниками дівчат є 6-7-річні хлопчаки, які з запалом вибивають шайбу у суперниць.  

Заняття проходять у вечірній час, десь о 19-21 годині. Після занять спортсменки допомагають дістатися додому тим дівчатам, які не мають власного транспорту.  
Усіх охочих приєднатися до команди запрошують на тренування. Контактний телефон 067-532-08-11 (Ірина).

 


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация