Дев'ятий рік пошуку справедливості. Вища рада правосуддя відреагувала на тиск нардепа Кожем'якіна на пирятинських суддів

1 212 0
Дев'ятий рік пошуку справедливості. Вища рада правосуддя відреагувала на тиск нардепа Кожем'якіна на пирятинських суддів

Вища рада правосуддя відреагувала на звернення суддів Пирятинського районного суду стосовно бізнес-парламентського тиску на них народним депутатом Антоном Кожем’якіним. Останній, як відомо, безпідставно вліз у кримінальну справу, головна особливість якої - дев'ятий рік бездоказово обвинувачувати трьох кременчужан у вбивстві ексмера міста Бабаєва та колишнього судді Лободенка.

Перше, що Вища рада правосуддя зробить - це звернеться до Верховної Ради України, в стінах якої пан Кожем'якін,  замість виконання своїх обов'язків, почав критикувати чужі обов'язки й розповідати, де саме сьогодні знаходиться в Україні правосуддя.

І замість того, щоб голосувати за проєкти депутатів-колег, Андрій Кожем'якін почав втручатися у здійснення правосуддя, ініціювавши створити тимчасову слідчу комісію. Ця комісія, куди увійшли зацікавлені в необ'єктивності розгляду даної справи люди, була створена, здається, лише для тиску на суд і задля "блокування" його роботи. І це не могли не помітити представники Феміди. 

Згідно зі зверненням Вищої ради правосуддя, парламент має вжити відповідні заходи стосовно дій Андрія Кожем'якіна, який, як зазначили судді райсуду, своїми діями по суті посадив себе на чужу гілку влади й тим самим втрутився у судовий процес, який і без того, але завдяки таким же "впливовим і зацікавленим" особам, триває вже надмірно довго.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация