Пішов дев'ятий рік боротьби за справедливість. Сторона обвинувачення визнає, що затягує розгляд

1 312 0
Пішов дев'ятий рік боротьби за справедливість. Сторона обвинувачення визнає, що затягує розгляд

На Полтавщині продовжується розгляд справи кременчужан, яких уже дев'ятий рік поспіль "довбає" прокурорсько-судова система, де немає, здається, нічого правдивого, живого і справедливого. І вкотре варто було б зазначити, що обвинувачують у цих злочинах зовсім не тих людей.

Це підтверджують і сумнівні докази, які здебільшого нелогічні й абстрактні, і їхні намагання вибити з кременчужан липові зізнання на досудовому слідстві, про які останні зазначали неодноразово. Тому, що у СІЗО сидять геть не ті свідчить і той факт, що вироку по цій справі озвучено не було, за всі вісім років. 

При цьому всьому єдиним виходом тримати цих кременчужан у неволі,  під вартою, є навмисне затягування справи і, сторона обвинувачення це визнала. Не про себе, як завжди, а письмово. 

У своєму черговому клопотанні про продовження строку тримання обвинуваченого Олександра Мельника під вартою, прокурор зазначив, що "причинами неможливості завершення судового розгляду до закінчення дії попередньої ухвали про тримання під вартою, є як об'єктивні обставини, так і продовження стороною обвинувачення вчинення дій, спрямованих на затягування судового процесу". 

Затягування судового процесу вони пояснили тим, що в країні йде війна, лунають повітряні тривоги, "вибиває" електрику, але, навряд чи вони були на 100% чесними. Їхні дії "затягнути справу", щоб кременчужани, сиділи подовше зумовлені також тим, що у сторони обвинувачення, на цих самих запроторених на вісім років у СІЗО кременчужан, нічого немає, - жодних доказів, які б доводили їхню вину.

Крім того, у своєму клопотанні прокурори, як завжди, застосували метод "припущення", адже навіть в умовах нинішніх, впевнені, що Олександр Мельник кудись втече після зміни йому запобіжного заходу на більш м'який. 

Варто додати, що для прокурорів взагалі не є можливою зміна запобіжного заходу на інший, за наявності у справі всього лише номера статті - 115 ККУ, навіть коли вона не підтверджена фактично нічим. 

У справі, яка повністю сфабрикована прокурорами, які з року в рік, із одного суду до іншого носять одну й ту саму папку з "доказами" і величезними "ризиками" зміни запобіжного заходу, а також з аналогічними текстами для виступів, де змінюється лише дата. Це все адекватним людям зрозуміло. Рішення суду присяжних буде лише відповіддю до яких людей вони відносяться 

Тим часом, невинні кременчужани роками сидять у клітках, очікуючи якихось суттєвих змін та того, що правосуддя повернеться до них обличчям, хоча б у такий складний час.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация